1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-05, 11:38   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Kasik,jak sie czujesz?
Ech,nawet w najgorszym snie nie wyobrazalam sobie Swiat bez meza. Ciezki rok sie konczy...
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-28, 22:32   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
to sie nazywa telepatia :) napisz z jakiego miasta jestes?
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-28, 22:17   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Kasik_, zajrzy,nie wątp,widocznie jeszcze nie czas aby swobodnie mogl wedrowac. Zycze Ci pieknych snow,w ktorych Maz Ci powie ze jest mu juz dobrze. Moj sie usmiechal do mnie. Mysle ze jak i moj Maz jest szczesliwy,czyli Ich dusze.
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-28, 14:27   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Peti, czyj wiersz?czytam i :cry:
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-28, 11:34   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
:cry: dola wdowy. Straszne slowa. Ja czasami rospryskuje perfumy Męża. Ten zapach towarzyszył mi 16 lat. Zapach Meza i Jego ulubionych perfum. Wiem ze to obłęd,ale tylko tyle mi po nim zostalo. Jeszcze kosmyczek włosów,ktory zostal po ogoleniu glowy przed operacją...
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-28, 11:16   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Cytat:
dzieki za ta stronke ..pomoc po stracie
tez sobie poczytalam,troche pozno ja znalazlam,ale teraz wiem ze nie ja jedna jestem wariatka. Te wszystkie cechy osob osieroconych jak sie okazuje sa wspolne.
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-27, 16:04   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Peti, nie mam,niech Kasuik pisze i u mnei i u siebie. A forum takiego tez nie znam. Sama dochodze do siebie.

[ Dodano: 2010-11-27, 16:14 ]
Kasik_, tutaj cos jest,moze i dla siebie cos znajdziesz http://forum.gazeta.pl/fo...sierocenie.html

[ Dodano: 2010-11-27, 16:45 ]
i jeszcze jedna stronka http://www.pomocpostracie.com.pl/
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-27, 14:02   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Kasik_, jak potrzebujesz,to wypłacz się tutaj,my Ciebie zrozumiemy
  Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Lena W.

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 30106

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-22, 15:52   Temat: Rak pęcherza moczowego z przerzutami
Kasik_, współczuję Ci z całego serca,jak tylko uporasz się z pogrzebem i będziesz chciała wypłakac się-pisz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group